Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Max Poland Sp. z o.o.

Max Poland Sp. z o.o.

Na OLX od październik 2020

Ostatnio online w dniu 10 czerwca 2024

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia31
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Historia MAX zaczyna się w 1968 roku, kiedy to Curt Bergfos i Britta Fredriksson otworzyli swoją restaurację na północy Szwecji. Był to jeden z pierwszych lokali serwujących hamburgery w Europie. W ciągu ponad 50 lat istnienia firma rozrosła się do stu kilkudziesięciu lokali głównie w Szwecji, ale też w Norwegii, Danii i Polsce. MAX zadebiutował w Polsce zaledwie cztery lata temu, jednak dzięki dekadom doświadczeń i kulturze organizacyjnej wyniesionej z rynku szwedzkiego już teraz jest jednym z najlepszych pracodawców w branży gastronomii szybkiej obsługi.

Odpowiedzialność za środowisko to część naszego DNA. Swoją postawą dajemy przykład całej branży gastronomicznej. Jako pierwsza na świecie sieć restauracji szybkiej obsługi, wprowadziliśmy oznakowanie informujące o wpływie naszych produktów na środowisko. Uczciwość, zdrowie i środowisko – nieustannie robimy wszystko, aby to właśnie te kwestie były najważniejsze w naszej codziennej pracy.
W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „Menu pozytywne dla klimatu” przez ONZ w konkursie Global Climate Action Award w kategorii „Go Climate Neutral Now” i jesteśmy jedyną europejską marką nagrodzoną przez ekspertów.

Wszystkich pracowników zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które rośnie w zależności od efektów pracy i długości stażu. Już po sześciu miesiącach masz szansę na pierwszą podwyżkę! Jesteś studentem dziennym albo zaocznym? U nas dostosujesz grafik do swojej dyspozycyjności. Osobom, które dopiero rozpoczynają zdobywanie doświadczenia zawodowego i chcą to połączyć z nauką, proponujemy pracę w dni wolne od szkoły. Pracownicy i menadżerowie mają dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu kafeterii na preferencyjnych warunkach. Ich zakres jest uzależniony od zajmowanego stanowiska w firmie.

Według nas każdy wnosi do firmy coś cennego, dlatego zatrudniamy osoby mające zróżnicowane wykształcenie, doświadczenia i pochodzenie.
W codziennej pracy pielęgnujemy wartości MAXa. Szacunek i troska o ludzi, rozpoznawanie ich osiągnięć, świętowanie sukcesów – tego wymagamy od naszej kadry menadżerskiej, która daje przykład. Cenimy szczerość i uczciwość w codziennych kontaktach z kolegami i gośćmi. Wspieramy ciągłe doskonalenie - ścieżka kariery jest otwarta dla każdego, a nasze programy wspierają ambitnych. Wielu obecnych menadżerów restauracji rozpoczynało pracę od stanowiska pracownika restauracji. Wszystko to przyczynia się do sukcesu firmy, przekraczania oczekiwań gości oraz oferowania wysokiej jakości produktów o unikalnym smaku.
 

Kontakt

  • ul. Żelazna 59
  • 00-848 Warszawa
Pokaż na mapie
    • Strona internetowahttps://www.maxpremiumburgers.pl/

    Darmowa aplikacja na Twój telefon